• Hello Guest,

Welcome to the Survive the Nights community forums. Please feel free to share your ideas with the team and discuss current game features. Please do not report bugs here, use our bug tracker for that.

The team at a2z(Interactive);

Ilu nas jest

Thread starter #1

Goblin

New Member
Backer
Część, tak z ciekawości chciałem sprawdzić ilu Polaków wyczekuję na Survive the nights, wpisujecie się pod tym postem. Oraz stworzyłem grupę steam Survive the nights Polska (skrót STNPL) steamcommunity.com/groups/STNPL jak chcecie możecie dołączyć będzie łatwiej znaleźć kogoś do grania. [

Last edited:

Piecia601

General Runner
Backer
No siema, jestem ja w sumie pomysłodawca tej polish community section :p tak wiem przywłaszczam sobie mimo że tworzymy to wszystko razem. W razie czego piszcie PW chętnie odpowiem na jakieś pytania

Thread starter #5

Goblin

New Member
Backer
Zapraszam na grupę steam tam można dyskutować na bieżąco, możesz się tam podzielić informacjami na temat gry.

Thread starter #7

Goblin

New Member
Backer
Piecia601
Powiem ci że raczej nie dodadzą nam moderatora bo zaraz wszyscy będą chcieli go mieć nie ma sensu zaśmiecać im na razie głowy.

Piecia601

General Runner
Backer
No wiem ale wiesz np takie najbardziej nie wiem 3 udzielające się osoby tutaj na tym forum albo te które to zaczęły np nwm ty, ja i ktoś albo ktoś + ktoś + ktoś a to by było spoko bo wpadnie ktoś kto będzie wyzywać itp itd i będzie syf

Dercan

New Member
Backer
Witam, premiera tuż tuż, fajnie byłoby się zgadać na jeden serwer jak gra wystartuje : )

Thread starter #11

Goblin

New Member
Backer
Gdzieś koło 18 wstawię na grupie adres ts3 jak ktoś chce to może wbić, na samym dole kanał będzie.

Dercan

New Member
Backer
Nie lepiej discord? Komu w dzisiejszych czasach chce się jeszcze ściągać komunikator? :p

Piecia601

General Runner
Backer
Ja mimo tego że wiem jak wygląda i działa discord nadal jestem zwolennikiem ts3 który według mnie jest po prostu lepszy jakościowo :)

Piecia601

General Runner
Backer
Heh, jak widać mamy 09.08.2019 i nadal nie ma gierki w takiej fazie by dało się grać